Megzti Kalėdiniai žaisliukai

Artėja Kalėdos – jaukių akimirkų ir stebuklų metas. Jau visai netrukus visi suskubsime puošti savo namus, norėdami sukurti malonią, jaukią, šventinę atmosferą savo būstui. Žinoma, kokios Kalėdos be originaliai papuoštos Kalėdinės eglutės?

Siūlome savo eglutę papuošti megztais Kalėdiniais žaisliukais.

Susiraskite senus, pabodusius ar įskilusius žaisliukus, neskubėkite jų išmesti. Siūlome Jums idėją, kaip atnaujinti nebereikalingus, senus eglutės žaisliukus ir paversti juos štai tokiais simpatiškais Kalėdiniais eglutės burbulais.

Jums prireiks:

– Siūlų. Jie gali būti bet kokie, pagal galimybes. Žinoma, labiausiai tiktų siūlai su liureksu arba karoliukais;

– Keturių virbalų;

– Senų, nereikalingų Kalėdinės eglutės žaisliukų;

– Adatos mezginiui suverti.

Apmeskite 36 akis ir padalinkite po lygiai ant trijų virbalų. Galima apmesti daugiau arba mažiau akių, priklausomai nuo pasirinkto eglutės žaisliuko dydžio.

Pradėkite megzti. Mezgimo raštą galite pasirinkti bet kokį, kuris labiausiai Jums patinka. Numegzkite kelias eiles, pamatuokite savo mezginį su burbulu.

Kai numegsite daugiau kaip pusę eglutės burbulo, pradėkite mažinti akių skaičių.

Baigiant, sumegzkite visas mezginio akis. Į mezginio vidų įdėkite eglutės žaisliuką ir adatos pagalba sutraukite mezginį.

Štai ir viskas, megztas eglutės burbulas baigtas! 🙂

Rankdarbiai24.lt Rankdarbiai24.lt informaciją atgaminti, kopijuoti ar platinti be administracijos sutikimo griežtai draudžiama!
Turite klausimų ar pasiūlymų? Rašykite mums: info@rankdarbiai24.lt