Papuošalai iš metalinių žiedelių

Chainmail (lietuviškai „grandininiai marškiniai“) buvo naudojami dar viduramžiais. Iš apvalių metalinių žiedelių, juos jungiant, būdavo pagaminami ganėtinai nesunkūs ir tvirti šarvai.

Šiais laikais iš tų pačių žiedelių gaminami tikrai puikūs ir elegantiški papuošalai, pavyzdžiui, apyrankės, grandinėlės ar net auskarai. Viskas, ko reikia, norint pasigaminti tokį papuošalą, tai replės (2 vnt.)  ir metaliniai žiedeliai, kurie, tiesa, nėra labai brangūs.

Vienintelis sunkumas, su kuriuo galite susidurti, tai tokių žiedelių gavimas. Pirkti jų Lietuvoje nelabai yra kur, tad galima juos užsisakyti tiesiog internetu. Jeigu domina iš kur – rašykite man. 😉

Vertėtų paminėti, jog pasigaminti tokius žiedelius nėra sunku. Jums tereikia gabalo vielos, metalinio strypelio ir replių vielos kirpimui. Vielą apsukame aplink metalinį strypelį (kažkas panašaus į spyruoklę) ir po to nuėmę sukarpome žiedelius.

Na, o toliau lieka tik pats darbas, t.y. žiedelių jungimas.

Jungimo būdų yra daug ir įvairių. 🙂 Pateiksiu pavyzdžius, nuotraukas ir video medžiagą:

Auskarai ir apyrankė

Auskarai ir apyrankė

Auskarai 2

Auskarai

Apyrankė

Apyrankė

Auskarai

Auskarai

P.S. Norėdami padidinti paveikslėlius, spustelkite ant jų.

Keletas video klipų:

Rankdarbiai24.lt Rankdarbiai24.lt informaciją atgaminti, kopijuoti ar platinti be administracijos sutikimo griežtai draudžiama!
Turite klausimų ar pasiūlymų? Rašykite mums: info@rankdarbiai24.lt